• PIKNIK SZKOLNY!
     • PIKNIK SZKOLNY!

     • ZAPRASZAMY WAS DO UDZIAŁU W NASZYM SZKOLNYM PIKNIKU

      już w najbliższą sobotę 05.10.2019 w godz. 9:00-12:00,

      PRZED WAMI NASTĘPUJĄCE ATRAKCJE:

       

      1. Stołówka szkolna która zamieni się w kawiarnię, będziecie mogli tam nabyć słodkości a może nawet potrawy z ziemniaka oraz dla wszystkich POPCORN, który przygotuje dla Was specjalna maszyna obsługiwana przez firmę WYMARZONA IMPREZA.

       

      2. Na dworze będzie czekał na Was DMUCHANIEC – DUŻA ZJEŻDŻALNIA wymiary 5,2m/7m/6,5m obsługiwany przez firmę KREATORZY IMPREZ.

       

      3. Wychowawcy wraz z klasami przygotują stoiska. Na stoiskach odbędą się warsztaty plastyczne (robienie ludzików z ziemniaka, pieczątek z ziemniaków, tworzenie postaci na kartce A4 z ziemniaków itp.) oraz konkurencje sprawnościowe (rzuty ziemniakiem do celu, wyścigi w workach itp.). Na stoiskach czekać będzie wiele niespodzianek!

       

      4.  Wszystkich małych i dużych ZAPRASZAMY NA PRZESZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY. Już 16 października Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji organizujemy ogólnopolskie Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy również w naszej szkole!!! Tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca i przypomnienia sobie zasad udzielania pierwszej pomocy!

       

      5. PIKNIK UATRAKCYJNI NAM RÓWNIEŻ SALA ZABAW EUROLIDER.

      Zawita królik i animatorzy do malowania buziek i robienia tatuaży oraz do skręcania balonów.

       

      6. NA PIKNIKU WŁĄCZAMY SIĘ W Akcję „Żołędzie i orzechy dla ZOO”

      Uczniowie dostarczają żołędzie i orzechy w wyznaczony na boisku punkt.

      Zebrane orzechy i żołędzie odwieziemy do ZOO :) zbieramy „dary jesieni”, by urozmaicić dietę mieszkańców ZOO.

    • Zebranie z Rodzicami rozpoczynające rok szkolny 2019/2020
     • Zebranie z Rodzicami rozpoczynające rok szkolny 2019/2020

     • Szanowni Rodzice! 
      9 września (poniedziałek) w budynku na ul. Kazimierzowskiej 16 dla klas 0 - V, VIa, VIb i VIIId odbędą się zebrania rozpoczynające nowy rok szkolny. Zebrania zaczynamy o godz.: 17:30.
      12 września (czwartek) w budynku na ul. Tynieckiej 25 zebrania dla klas VIc, VII, VIIIa, VIIIb i VIIIc rozpoczynają się w godz.: 17:00 - 17:30. 
      Do zobaczenia! :)

     • Pierwsza wycieczka za nami!

     • Klasa 2a wybrała się dnia 5 września do Łazienek Królewskich,gdzie w ramach programu Kultura Dostępna wzięła udział w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych pt. "Ogród Łazienkowski".

      Dowiedzieliśmy się jakie tajemnice skrywają ogrody i pałace letniej rezydencji Stanisława Augusta. Uczestnicy zajęć zaopatrzeni w mapy i lornetki wyruszyli na wyprawę, podczas której odkryli tajemnice łazienkowskich ogrodów.

     • Powitaliśmy nowy rok szkolny!

     • 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przygotowane przez uczniów klas 2a i 2b pod przewodnictwem pań Ewy Pierścieniak i Elżbiety Zborowskiej. 

      Nasi nowi Uczniowie przyszli wypoczęci, uśmiechnięci i gotowi do nauki w nowym roku! 

      Pani Dyrektor Ewa Kowalczyk powitała wszystkich uczniów i oficjalnie otworzyła NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020!

      Życzymy wszystkim, aby ten rok szkolny był rokiem niezapomnianych przygód, ale również wielu sukcesów edukacyjnych! A za naszych nowych Uczniów trzymamy mocno kciuki!

       

     • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

     • Harmonogram:

      2 września 2019r.

       

      budynek ul. KAZIMIERZOWSKA 16

      Klasy 0-III - godz. 10:30

      Klasy IV-V, VIa, VIb, VIIId - godz.: 11:45

       

      budynek ul. TYNIECKA 25

      Klasy VIc, VII - godz.: 9:00

      Klasy VIIIa,b,c - godz.: 9:45

       

     • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

     • Budynek przy ul. Kazimierzowskiej 16:

      Zakończenie roku szkolnego w budynku przy ul. Tynieckiej 25

      Zakończenie roku szkolnego  dla klas VII

      * Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – środa 19.06.  godz. 9:00

      * Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

      Zakończenie roku szkolnego  dla klas VIII

      * Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – środa 19.06.  godz. 10:00

      * Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

     • Zmiana czasu lekcji

     • Od 12.06.2019 r. - środa do odwołania lekcje będą odbywały się według układu "dzwonków skróconych". Lekcje będą trwały 35 minut.

     • ENERGYLANDIA

     • 31 maja 2019 roku w ramach działań świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy wyjazd dla uczniów z klas od 1 do 5 do rodzinnego parku rozrywki Energylandia położonego w Zatorze. W parku podzielonym na cztery strefy tematyczne znajduje się łącznie ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym 12 rollercoasterów.

      Po godzinie 15:00 gdy woda w basenach była gorąca udaliśmy się do Water Parku położnego na terenie Energylandi. Water Park naśladuje tropikalną wyspę z mnóstem atrakcji. Wokół rozłożnych jest 750 leżaków, na których spokojnie mogliśmy odpocząć.

      Wycieczka nasza trwała od 5:30 do 24:00, jeden z uczestników Edgar z klasy 1A stwierdził " To jest najlepszy dzień w moim życiu!". Wyjazd i moc atrakcji będziemy wspominać jeszcze długo, a może za rok wrócimy tu na dłużej, kto wie ? :)

    • Informacja Dyrektora
     • Informacja Dyrektora

     • Informacja z dn. 24.04.2019r.

      W przypadku nieprzerwania strajku, informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniach 25.04.br. do 30.04.br.

      Informacja z dn. 23.04.2019r.
      W przypadku nieprzerwania strajku, informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniu 24.04.br.

      Informacja z dn. 17.04.2019r.
      W przypadku nieprzerwania strajku, informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniach 18.04.br. do 23.04.br.

      Informacja z dn. 12.04.2019r.
      W przypadku nieprzerwania strajku, informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniach 15.04.br. do 17.04.br.

      Informacja z dn. 09.04.2019r.
      W przypadku nieprzerwania strajku, informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniach 10.04.br. do 12.04.br.

      Informacja z dn. 05.04.2019r.
      W przypadku rozpoczęcia planowanego strajku w dniu 08.04.br. (poniedziałek), informuję, iż na mój wniosek zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów wyraził zgodę na zawieszenie zajęć w szkole w dniach 08-09.04.br.

      Barbara Dąbrowska

      Dyrektor Szkoły

    • Wesołych Świąt!
     • Wesołych Świąt!

     • Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły składają  Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocych! 

      Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych słońca, uśmiechów i pogody ducha. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Życzymy, aby Święta Wielkanocne obudziły uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych dał wytchnienie i chwilę odpoczynku od rozpędzonej codzienności!

    • Egzaminy
     • Egzaminy

     • W związku z wieloma pytaniami Rodziców i Uczniów dotyczących egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty informujemy:

      Egzaminy odbędą się w określonych wcześniej terminach.

      Gdyby w tej sprawie miały nastąpić zmiany, informacje na ten temat zostaną opublikowane na oficjalnych stronach władz oświatowych i szkół.

     • DZIEŃ NAUK ŚCISŁYCH i DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

     • 25 marca w naszej szkole odbył się Dzień Nauk Ścisłych połączony z Dniem Bezpiecznego Internetu.

      Początkowo obchody Dnia Nauk ścisłych miały odbyć się 14 marca, gdyż wtedy przypada Dzień Liczby Pi.

      Z tej okazji powstał Projekt Pi:

      - uczniowie z klas VI , VII, VIII wykonali plakaty na temat liczby Pi,

      - uczniowie z klas IV - V wykonali okrągłe ciasteczka ze wzorami na pole kła i długość okręgu.

      Podczas ogólnoszkolnego spotkania miała miejsce prelekcja dotycząca bezpieczeństwa w sieci Internetowej, którą opracowała i przedstawiła przed innymi uczniami Kasia Góra z klasy VIb.

      W czasie przerw uczniowie mieli okazję utrwalić zdobytą wiedzę i wziąć udział w między klasowej rywalizacji w QR-qiuzie oraz w konkursie indywidualnym "Informatyczne Chmurki"

      Wszystkim uczestnikom umilił dzień poczęstunek Pi-ciastkami.

     • Festiwal TALENTÓW w naszej SZKOLE!

     • 21 marca - pierwszy dzień wiosny  w naszej szkole był  dniem bardzo  ciekawym           i  wesołym. Na zorganizowanym Festiwalu Talentów zaprezentowali się nasi uczniowie z klas IV- VI.

      Na scenie dominowały talenty artystyczne, takie jak:  wokalne, taneczne i muzyczne. Okazało się, że w naszych  uczniach  znajdują się ogromne pokłady zdolności, pasji do tego co robią  i chęci rozwijania się w swojej ulubionej dziedzinie.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom  i gratulujemy  udanych występów.  

      W tajnym głosowaniu uczniów i nauczycieli najbardziej  został doceniony talent  Ingi Pawliczuk z kl. IV i wykonanie przez nią piosenki pt. " Cold water" oraz taniec Wiktorii Domańskiej z kl. VI. Już dzisiaj zapraszamy do udziału     w następnym  festiwalu !!!

     • Dzień JĘZYKA POLSKIEGO

     • W naszej szkole tradycyjnie odbył się Dzień Języka Polskiego. W tym roku 13 marca.

      Uczniowie klasy 5A przygotowali montaż słowno - literacki na temat poprawności językowej, zaśmiecania słownictwa wulgaryzmami. 

      W związku z 100 rocznicą odzyskania Niepodległości przypomnieli czym była rusyfikacja i germanizacja.

      Na końcu odbył się konkurs o tytuł "Mistrza Języka Polskiego" w naszej szkole. Tegorocznym laureatem została klasa 8E, drugie miejsce zajęła klasa 6B, a trzecie 6A.

      Gratulujemy!!