• Wesołych Świąt Szczęśliwego Nowego Roku 2019

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.Niech radość, wewnętrzny spokój i wyjątkowa atmosfera towarzyszą Państwu każdego dnia, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w sukcesy osobiste i zawodowe oraz przyniesie wiele satysfakcji.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 157

• DYŻUR OPIEKUŃCZY - ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

• Drodzy Rodzice/Opiekunowie

uprzejmie informujemy, że jeżeli nie mają Państwo możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku podczas zimowej przerwy świątecznej 22.12.2018 r. - 01.01.2019 r.

mogą Państwo skorzystać z dyżuru opiekuńczego organizowanego w szkole w dniach:

1. 24.12 poniedziałek Wigilia w godz. 7:00 – 12:00

2. 27.12 czwartek w godz. 7:00-17:00

3. 28.12 piątek w godz. 7:00-17:00

4. 31.12 poniedziałek Sylwester 7:00-12:00.

Podczas dyżuru nie ma posiłków w stołówce szkolnej, w związku z czym prosimy o zaopatrzenie dzieci w odpowiednią ilość jedzenia. Uprzejmie prosimy również o punktualny odbiór dzieci.

• Konkurs tematyczny dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej oraz gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych z województwa mazowieckiego „Jan Paweł II – papież wolności” w roku szkolnym 2018/2019

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z klas 4 - 8 do wzięcia udziału w kuratoryjnym konkursie dotyczącym Jana Pawła II, który odbędzie się 12 grudnia o godz.: 12:00. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przyniesienie zgody Rodziców na wzięcie w nim udziału do 11 grudnia do godz.: 14:00 do sekretariatu.

Strona internetowa konkursu:  https://www.centrumjp2.pl/konkurs2018/

Zgoda Rodziców

• ZMIANA TERMINU ZEBRANIA Z RODZICAMI

• Zebranie z Rodzicami w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 16 odbędzie się 17 grudnia 2018r. o godz.: 18:15

• DZIEŃ PATRONA

• W dniu 26 listopada w naszej szkole jak co roku świętowaliśmy Dzień Patrona - Adama Mickiewicza. Z tej okazji uczniowie pełnili honorową wartę przy popiersiu poety.