• Osiągnięcia naszych uczniów

maj 2024

• Uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca w Konkursie Chemii Doświadczalnej : II miejsce - zespół w składzie: Sofiia (8a) i Łucja (8a), VII miejsce - zespół w składzie: Maja (8a) i Blanka (8a), X miejsce - zespół w składzie: Maja (7c) i Małgorzata (7c).
        • Adam (8b) zajął 3 miejsce w I edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Ciekawostki przyrodnicze, czyli zjawiska przyrodnicze w fotografii” za pracę pt.: "PENITENTY - pokutujące piękne śniegi".
        • Joanna (8b) zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym "Zamek w dziecięcej wyobraźni. Zegar historii. Fascynujące opowieści wieży zegarowej" zorganizowanym przez Zamek Królewski w Warszawie .
        • Laureatami olimpiady z j. angielskiego Olimpus w edycji wiosennej zostali: Maja (6a), Helena (7a), Zofia (7c), Yaryna (7a), Borys (7c), Anna (7c) oraz Luiza (8a).
        • W konkursie KANGUR:

- wyróżnienia w kategorii ŻACZEK otrzymali Anna (2b) i Jerzy (2b)

- wyróżnienia w kategorii MALUCH otrzymali Jan (3a) i Tomasz (3a)

- wyróżnienie w kategorii BENIAMIN otrzymał Maksymilian (6a)

- wyróżnienie w kategorii KADET otrzymał Andrzej (8a)

• Wojciech (3a) zajął 3 miejsce w XXIII Mokotowskim Konkursie dla klas trzecich „ORTOGRAFEK 2024”

• Michał (1c) otrzymał wyróżnienie w VI Warszawskim Konkursie dla klas pierwszych „SUPERPIERWSZAK 2024”

• W 2 etapie konkursu "Znane i lubiane", uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:
          - I miejsce - Ania (2b)
          - III miejsce - Zofia (2b)
          - Wyróżnienie - Maria (2a)
          - I miejsce - Paweł (3b)
          - III miejsce - Dawid (3b)
          - Wyróżnienie - Gabriela (3b) i Lena (3b)

kwiecień 2024

• Hanna (8b) została laureatką Konkursu z języka niemieckiego, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
        • Joanna (8b) zajęła II miejsce w ogólnopolskim Konkursie Językowo-Plastycznym DACHL-Märchen.
        • Blanka (8a) otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Przekładów Literatury Ukraińskiej PLUM.
        • Gabriela (7a) zajęła II miejsceDzielnicowym Konkursie Chemiczno-Fizycznym "Maria Skłodowska-Curie: Odkrywanie nowych światów w chemii i fizyce".
        • Program w języku Python napisany przez Julię  (7a) w ramach międzynarodowego projektu Astro Pi Mission Zero został został zakwalifikowany przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA) do uruchomienia na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) na przełomie maja i czerwca.
        • Grupa uczniów z naszej szkoły, w składzie: Polina (7d), Maja (8a) i Joanna (8b) zajęła I miejsce w Warszawskim Konkursie Matematyczno-Chemiczno-Fizycznym "Młody inżynier" organizowanym przez naszą szkołę.

marzec 2024

• Sofiia (8a) została laureatką II miejsca ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.
        • Projekt "Nauka przez zabawę" uczniów ze szkolnego Klubu Młodego Odkrywcy "Szaleni Chemicy" zdobył tytuł laureata w programie "Razem dla lepszej przyszłości" za działania, które integrują uczniów z Ukrainy.

luty 2024

Laureatami szkolnego konkursu ortograficznego zostali:

• I miejsce: Helena (8 a)
        • II miejsce: Hanna (8b), Magdalena (8b) i Helena (7a)
        • III miejsce: Konstanty (8b)

Laureatami konkursu poprawności językowej zostali:

• I miejsce: Maja (8a) i Bartłomiej (7c)
        • II miejsce: Michał (7c) i Łucja (8a)
        • III miejsce: Helena (7a)

grudzień 2023

Zofia (6a) zdobyła wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr.

Trzech szachistów z Tynieckiej zdobyło medale Mokotowskim Turnieju Szachowym, a nasza szkoła została nagrodzona przez Polski Związek Szachowy dyplomem i pucharem za całokształt działań w zakresie edukacji szachowej.

Dwa puchary i wiele medali - to efekt udziału naszych uczniów w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Filip (7b), autor filmu "Gotuj z Mickiewiczem", zwyciężył w konkursie filmowym z okazji Dnia Patrona.

listopad 2023

Ida (6b) została laureatką konkursu plastycznego na książkę artystyczną inspirowaną fabułą ulubionego utworu literackiego. W konkursie tym,  zorganizowanym przez Multimedialną Bibliotekę przy ul. Tynieckiej, Ida zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.