• Ubezpieczenie NNW

• Drodzy Rodzice,

zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia NNW dla Waszych dzieci na rok szkolny 2024/2025.

Przesyłamy propozycję DBFO, oferty wybranej wyniku przeprowadzonej procedury brokerskiej przez konsorcjum Marsh i Supra Brokers.

Na dobrowolne ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży szkolnej w roku 2024/2025 najkorzystniejszą ofertę złożyła firma InterRisk.

W celu przystąpienia do ubezpieczenia i szczegółowego zapoznania się z dokumentacją należy:

• wejść na stronę www.nnw24.pl
        • zapoznać się z dokumentami zamieszczonymi na stronie oraz wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia
        • opłacić składkę
        • po opłaceniu składki, na wskazany przy zgłoszeniu adres mailowy, rodzic otrzyma certyfikat potwierdzający ochronę ubezpieczeniową.

NNW InterRisk 2024 - ulotka (plik pdf)

Informacje o ubezpieczeniu EDU PLUS (plik pdf)