• Ostatnie miejsca!!

• Mamy jeszcze wolne miejsca w klasie dwujęzycznej z wiodącym językiem angielskim i dodatkowym językiem niemieckim lub hiszpańskim!!

Mamy jeszcze wolne miejsca w klasach VI

"ŁĄCZĄ NAS JĘZYKI" to nasz nowy projekt wdrożony we wrześniu 2019 roku dla klasy szóstej i kontynuowany w klasach IV i VI w nowym roku szkolnym 2020/2021

Uczniowie objęci innowacją pedagogiczną uczą się po jednej godzinie języka niemieckiego i hiszpańskiego tygodniowo w niewielkich grupach. Razem z obowiązkowym językiem angielskim (w wymiarze trzech godzin) daje to aż pięć godzin kontaktu z językiem obcym w tygodniu. Po roku uczniowie będą mogli kontynuować naukę w klasach dwujęzycznych i w pełni świadomie zdecydować o uczeniu się danego języka obcego.Zapisy w sekretariatach szkoły (ul. Tyniecka 25 i ul. Kazimierzowska 16)

(Wzór podania do klasy VI w PDF - do pobrania)