• Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

• Budynek przy ul. Kazimierzowskiej 16:

Zakończenie roku szkolnego w budynku przy ul. Tynieckiej 25

Zakończenie roku szkolnego  dla klas VII

* Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – środa 19.06.  godz. 9:00

* Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

Zakończenie roku szkolnego  dla klas VIII

* Uroczystość zakończenia roku w sali gimnastycznej – środa 19.06.  godz. 10:00

* Po uroczystości spotkanie z wychowawcą i rozdanie świadectw w klasach.

• Zmiana czasu lekcji

• Od 12.06.2019 r. - środa do odwołania lekcje będą odbywały się według układu "dzwonków skróconych". Lekcje będą trwały 35 minut.

• ENERGYLANDIA

• 31 maja 2019 roku w ramach działań świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy wyjazd dla uczniów z klas od 1 do 5 do rodzinnego parku rozrywki Energylandia położonego w Zatorze. W parku podzielonym na cztery strefy tematyczne znajduje się łącznie ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym 12 rollercoasterów.

Po godzinie 15:00 gdy woda w basenach była gorąca udaliśmy się do Water Parku położnego na terenie Energylandi. Water Park naśladuje tropikalną wyspę z mnóstem atrakcji. Wokół rozłożnych jest 750 leżaków, na których spokojnie mogliśmy odpocząć.

Wycieczka nasza trwała od 5:30 do 24:00, jeden z uczestników Edgar z klasy 1A stwierdził " To jest najlepszy dzień w moim życiu!". Wyjazd i moc atrakcji będziemy wspominać jeszcze długo, a może za rok wrócimy tu na dłużej, kto wie ? :)