• WOŚP - my też tam byliśmy!!

     • Nasza reprezentacja pod kierownictwem Pani Ewy Pierścieniak udała się do Strefy Ratujemy i Uczymy Ratować WOŚP na Placu Defilad. TYTUS, EDGAR, ANTEK G. i ANTEK J., ERNEST, MARYSIA, IGOR, PAWEŁ, RÓŻA z klasy 1A przy wsparciu piątki uczniów z klasy 3A: FABIANA, JANA, ANASTAZJI, NATALKI, MICHAŁA oraz JURKA z klasy 5B, OLI z klasy 6A, WIKTORII z klasy 4C, JANKA z klasy 4A, JULKI z klasy 4B, rodziców i rodzeństwa,

       

      Braliśmy udział w pierwszym wejściu telewizyjnym  - Rozpoczęcie 27 Finału WOŚP.

      W godz. 8:00-8:45 weszliśmy do Studia Telewizyjnego. Była to wielka biała kula pod Pałacem Kultury i Nauki. Trafiliśmy na pierwsze wejście telewizyjne i rozpoczęcie 27 Finału to zawsze taka piękna chwila.

      W godz. 9:00-11:00 byliśmy w strefie ratownictwa "Ratujemy i Uczymy Ratować"..
      W strefie Ratownictwa czekały na dzieci atrakcje takie jak:
      -  nauka pierwszej pomocy z Instruktorami WOŚP
      -  premiera gry Pierwsza Pomoc wraz z naszym Partnerem wydawnictwem Hippocamus
      - sprawdzenie swoich umiejętności pierwszo pomocowych w wirtualnej rzeczywistości VR
      - oraz wiele innych niespodzianek....

       

      Na pamiątkę otrzymaliśmy dla szkoły grę: Pierwsza Pomoc! Zostały nam jeszcze identyfikatory GOŚĆ WOŚP i ogrom wspaniałych wspomnien! 

       

      Pozdrawiamy ORKIESTROWO!

    • Zaproszenie dla rodziców uczniów kl. 8 i 3 gimnazjum
     • Zaproszenie dla rodziców uczniów kl. 8 i 3 gimnazjum

     • 19.02.2019 r. o godz. 17:30 w budynku przy ul. Tynieckiej 25 (sala gimnastyczna) odbędzie się szkolenie z doradztwa zawodowego „Jak wspierać dziecko w projektowaniu kariery?”.

      Szkolenie poprowadzą pracownicy z Centrum Rozwoju Doradztwa zawodowego.

      Serdecznie zapraszamy

     • Wizyta Świętego Mikołaja w NASZEJ SZKOLE!

     • W Mikołajki wszystkie dzieci czekały na swojego ulubionego Świętgo Mikołaja.. niestety z powodu złych warunków pogodowych Mikołajowi nie udało się do nas dotrzeć, ale ku zdumieniu wszystkich uczniów udało mu się nas odwiedzic 21 grudnia, w czasie świąteczych spotkań klasowych!!

      W tym roku Mikołaj przypominał dzieciom, że najlepszy prezent jaki możemy sprawić innym to dobro dla drugiej osoby! Święty Mikołaj przyniósł ze sobą małe słodkie prezenciki, a w rolę elfów tym razem wcieliła się niezastąpiona Rada Rodziców, za co w imieniu Mikołaja serdecznie dziękujemy!

       

      Uczniowie bardzo się ucieszyli na widok Świętego! Niektóre klasy razem z Mikołajem śpiewały świąteczne piosenki, inne - recytowały piękne wierszyki. 

       

      Odwiedziwszy wszystkie klasy, Mikołaj się z nami pożegnał, życząc wesołych świąt! 

      Obiecał, że w przyszłym roku znowu się zobaczymy... !!

     • Świąteczny apel! - WESOŁYCH ŚWIĄT!

     • Ostatnie szkolne spotkanie w 2018r. zostało zorganizowane przez naszą wspaniałą GRUPĘ TEATRALNĄ, CHÓR i DZWONECZKI z młodszych klas! 

      Pani Dyrektor Barbara Dąbrowska złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt oraz Nowego Roku!

      Mieliśmy okazję obejrzeć występ przygotowany przez p. Bożenę Paszczyk oraz p. Joannę Jankowską. O oprawę muzyczną zadbały panie Olga Mek z Chórem oraz Elżbieta Zborowska z Dzwoneczkami! 

      Przedstawienie zapierało dech w piersiach, więc wszyscy na pewno zapamiętają przesłanie, które z niego płynęło: wszyscy jesteśmy tacy sami i wszyscy powinniśmy szanować drugiego człowieka! 

     • Koncert BOŻONARODZENIOWY!

     • Szkolny Chór, ekipa konferansjerów i Dzwoneczki z 1B w tym roku naprawdę pokazali na co ich stać!
      Przy wsparciu Pań Olgi Mek, Ewy Jagodowskiej i Elżbiety Zborowskiej NASZYM UCZNIOM udało się przygotować coś niesamowitego!

      17 grudnia odbył się niezapomniany koncert Bożonarodzeniowy!! Dzięki Nim, wszyscy poczuli cudowną atmosferę zbliżających się Świąt!

      Występ uświetniły solowe wystąpienia Nikity Tereszczyńskiej, Emilki Dondalskiej, Piotra Polsakiewicza i jedengo z nauczycieli - pana Marka Dybiżbańskiego. 

      Po koncercie rozległy się gromkie brawa od Rodziców