• Kiermasz świąteczny za nami!

     

    Dziękujemy za wypieki, książki, gry i ozdoby choinkowe. Dziękujemy też wszystkim, którzy znaleźli chwilę, by przyjść do szkoły i kupić coś pysznego lub ciekawego. Dzięki temu, wspólnymi siłami, zebraliśmy 2625,66 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup trampoliny i organizację szkolnego pikniku.

     

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY!

    Już 18 - 19 grudnia 2017 r., między godz. 14.30 a 17.30, będą mieli Państwo okazję poczuć prawdziwą magię świąt!
    Kiermasz tradycyjnie odbędzie się tuż przed zimową przerwą świąteczną.
    W ubiegłym roku udało nam się zebrać przy tej okazji ponad 2,6 tys. zł. Pieniądze zostaną w całości przeznaczone na zakup szafek szkolnych dla uczniów. Staną one w szatni, którą do końca przyszłego roku szkolnego czeka gruntowny remont.
    W tym roku mamy dwa kiermaszowe cele. Po pierwsze - trampolina sensoryczna, która pomoże w rehabilitacji uczniów naszej szkoły. Po drugie - piknik. Zeszłoroczna zabawami z grillem i innymi atrakcjami była bardzo udana. Chcemy, by z każdą kolejną edycją stawała się coraz barwniejszą okazją do wspólnych spotkań. Na to jednak potrzebne są środki...

     

     


     

     

    ANKIETY STOŁÓWKOWA WYNIKI 

    13 listopada 2017r. podczas zebrań klasowych z rodzicami została przeprowadzona ankieta dotycząca stołowki. W tym samym tygodniu ankietę wypełniali również uczniowie. 

    Aby zapoznać się z wynikami ankiety kliknij TUTAJ