• ARCHIWUM WIADOMOŚCI ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Od roku szkolnego 2023/2024 w szkole nie tworzy się oddziału przedszkolnego.

• Apel z okazji Święta Niepodległości

• 31.01.2023 13:11
        • W czwartek, 10 listopada, dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w apelu przygotowanym z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Rudzka

W ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” punktualnie o godzinie 11:11 uczniowie wraz z nauczycielami uroczyście odśpiewali cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób uczciliśmy pamięć tych, dzięki którym odzyskaliśmy niepodległość. Było także wspólne śpiewanie pieśni legionowych i utworzenie „żywej flagi narodowej”.