• ARCHIWUM WIADOMOŚCI ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Od roku szkolnego 2023/2024 w szkole nie tworzy się oddziału przedszkolnego.

• Miesiąc pamięci narodowej - zapalamy znicz

• 31.01.2023 12:23
        • W poniedziałek, 31 października, dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na skwer Stanisława Broniewskiego „Orszy”, aby zapalić znicz przy pomniku.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Rudzka
        • Listopad to szczególny miesiąc dla nas, Polaków. To czas zadumy i refleksji nad przemijaniem, nad sensem i kruchością naszego życia. Jest to czas szczególnej pamięci o naszych bliskich, o krewnych i znajomych, którzy odeszli.

Jest to również miesiąc pamięci narodowej, miesiąc, w którym wspominamy tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyzny. Zapalamy znicze w miejscach pamięci narodowej, na anonimowych grobach i mogiłach żołnierzy, którzy polegli w czasie wojny, walcząc za naszą Ojczyznę.

W poniedziałek, 31 października, dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na skwer Stanisława Broniewskiego „Orszy”, aby zapalić znicz przy pomniku „W hołdzie łączniczkom i sanitariuszkom Armii Krajowej …”. W ten symboliczny sposób chcieliśmy oddać hołd i uczcić pamięć bohaterów.