Rada Pedagogiczna 2020/2021
Imię i nazwisko
Nauczany przedmiot
1.
DYREKTOR
Ewa Kowalczyk
informatyka
2.
WICEDYREKTOR
Ewa Lisicka
matematyka
3.
WICEDYREKTOR
Beata Siwiec
chemia
4.
Adamczuk Łukasz
wychowanie fizyczne
5.
Agacińska-Woźniakowska Magdalena
język polski
6.
Bartnik Michał
wychowanie fizyczne
7.
Basak Małgorzata
plastyka
8.
Benedykczak Jolanta
biblioteka, nauczyciel wspomagający
9.
Chadaj Marek
wychowanie fizyczne, EDB
10.
Chwistek Liliana
język hiszpański, plastyka
11.
Cichosz Renata
matematyka
12.
Czyż Agnieszka
edukacja wczesnoszkolna
13.
Dutkowska-Sztyk Marta
pedagog szkolny
14.
Dziuban-Lech Dorota
biologia
15.
Dworak Agnieszka
geografia
16.
Fac Patrycja
język angielski
17.
Gac Iwona
historia, WOS, WDŻ
18.
Gajewska Anna
język polski
19.
Gałązka Piotr
religia
20.
Gil Anna
język angielski
21.
Gil Ochoa Oscar
matematyka
22.
Górska Izabela
edukacja wczesnoszkolna
23.
Jachimowicz-Karoń Iwona
język polski, etyka
24.
Jarmuła Jadwiga
fizyka
25.
Jordan Agata
nauczyciel wspomagający
26.
Kanabus Agnieszka
język angielski
27.
Khal Karolina
pedagog
28.
Kantor Patrycja
język angielski
29.
Zdzienicka Inga
muzyka
30.
Kęcka Ewa
nauczyciel wspomagający
31.
Kowalik Sebastian
wychowanie fizyczne
32.
Kowalska Joanna
język angielski
33.
Ks. Zygmunt Sebastian
religia
34.
Kustosz Angelika
nauczyciel świetlicy
35.
Maciejewska Bożena
nauczyciel świetlicy
36.
Madejska-Jacak Magdalena
logopeda
37.
Molina Lorenzo Ricardo
język hiszpański
38.
Murmyło Nina
język angielski
39.
Nykiel Anna
nauczyciel świetlicy
40.
Pabin Adrianna
psycholog szkolny
41.
Partak Małgorzata
nauczyciel oddziału przedszkolnego
42.
Przytuła-Nowak Jolanta
technika
43.
Reks-Granat Ewa
język niemiecki
44.
Rettner Katarzyna
informatyka
45.
Rudzka Małgorzata
nauczyciel oddziału przedszkolnego
46.
Rusaczyk Janusz
nauczyciel wspomagający
47.
Rutkowska Agnieszka
plastyka
48.
Rzyszkiewicz Magdalena
doradztwo edukacyjno - zawodowe
49.
Sadowska Anna
punkt katechetyczny
50.
Sendyka Rafał
historia, WOS, biblioteka
51.
Sęktas Leszek
chemia
52.
Skelton Sarah
historia
53.
Sobczyńska Dorota
wychowanie fizyczne
54.
Stańczak Anna
edukacja wczesnoszkolna
55.
Stawierej Róża
etyka
56.
Szymczak Andrzej
informatyka
57.
Szewczyk-Gielmuda Justyna
wychowawca świetlicy
58.
Szkutnik-Michalska Róża
język polski
59.
Strojnowska Dorota
pedagog szkolny
60.
Ślasa Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
61.
Tomczyk Konrad
geografia, przyroda
62.
Warszawik Wioletta
matematyka
63.
Wasilewska Teresa
edukacja wczesnoszkolna
64.
Wojtaś Elżbieta
biologia
65.
Zborowska Elżbieta
edukacja wczesnoszkolna
66.
Zdrojek-Zawadzka Katarzyna
matematyka