• w Szkole Podstawowej Nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie

        • L.p.

          Nazwisko i imię

          Nauczany przedmiot

          1

           

          Maciejewska Bożena

           

          Dyrektor Szkoły

          2

           

          Górczyńska Wioletta

           

          Wicedyrektor Szkoły, j. polski 

          3

          Borkowska Izabela

          religia, etyka

          4

          Chadaj Marek

          wychowanie fizyczne

          5

          Chyla Katarzyna

          wychowawca klasy 2A. edukacja wczesnoszkolna

          6

          Czyż Agnieszka

          wychowawca klasy 3B, edukacja wczesnoszkolna

          7

          Dworak Agnieszka

          geografia

          8

          Dybiżbański Marek

          wychowawca świetlicy

          9

          Gliściak Justyna

          psycholog szkolny

          10

          Gontarska Agnieszka

          wychowawca świetlicy

          11

          Górska Izabela

          wychowawca klasy 3C, edukacja wczesnoszkolna

          12

          Gwardencka – Urbańska Ewa

          wychowawca klasy 5B, informatyka

          13

          Hlebowicz Anna

          plastyka

          14

          Hołody Joanna

          nauczyciel wspierający

          15

          Jagodowska Ewa

          wychowawca klasy 6A, j. polski

          16

          Jankowska Joanna

          Kierownik Świetlicy

          17

          Jarmuła Jadwiga

          fizyka

          18

          Kalinowski Maciej

          technika

          19

          Kęcka Ewa

          wychowawca świetlicy

          20

          Komisaruk Marta

          przyroda

          21

          ks. Miencicki Tomasz

          religia

          22

          Kustosz Angelika

          wychowawca świetlicy

          23

          Lewandowska Agnieszka

          wychowanie fizyczne

          24

          Mączka Katarzyna

          wychowawca klasy 7E, j. angielski

          25

          Mek Olga

          muzyka

          26

          Nykiel Anna

          wychowawca świetlicy

          27

          Partak Małgorzata

          wychowawca klasy 1A, edukacja wczesnoszkolna

          28

          Paszczyk Bożena

          wychowawca klasy 5A, j. polski

          29

          Pierścieniak Ewa

          wychowawca oddziału przedszkolnego 0A, edukacja wczesnoszkolna

          30

          Rudzka Małgorzata

          wychowawca  oddziału przedszkolnego 0A, edukacja wczesnoszkolna

          31

          Ryczan Hanna

          wychowawca świetlicy

          32

          Siwiec Beata

          chemia

          33

          Skelton Sarah

          historia

          34

          Sobolewska Celina

          wychowawca świetlicy

          35

          Stańczak Anna

          wychowawca klasy 1B, edukacja wczesnoszkolna

          36

          Stańczak Anna Daniela

          wychowawca świetlicy, doradca edukacyjno-zawodowy

          37

          Stasiak Małgorzata

          reedukator

          38

          Strojnowska Dorota

          pedagog szkolny

          39

          Szczepaniak Katarzyna

          przyroda, biologia

          40

          Szewczyk Mariusz

          religia

          41

          Śledź Joanna

          nauczyciel wspierający

          42

          Warszawik Wioletta

          wychowawca klasy 4A, matematyka

          43

          Wasilewska Teresa

           

          44

          Wasserman Danuta

          logopeda

          45

          Wiączek Justyna

          wychowawca klasy 6B, j. angielski

          46

          Wład Helena

          wychowawca świetlicy

          47

          Wład Stanisław

          matematyka

          48

          Zborowska Elżbieta

          wychowawca klasy 3A, edukacja wczesnoszkolna