• w Szkole Podstawowej Nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie

        •  

          DYREKTOR

          funkcja, nauczany przedmiot

          1

          Dąbrowska Barbara

          p.o. Dyrektor Szkoły

           

          WICEDYREKTORZY

           

          2

          Górczyńska Wioletta

          Wicedyrektor szkoły, j.polski

          3

          Lisicka Ewa

          Wicedyrektor szkoły, matematyka

           

          NAUCZYCIELE

           

          4

          Adamczuk Łukasz

          wychowanie fizyczne

          5

          Agacińska - Woźniakowska Magdalena

           

          6

          Chadaj Marek

          wychowanie fizyczne

          7

          Chwistek Lilianna

           

          8

          Chyla Katarzyna

          wychowawca klasy 3A, edukacja wczesnoszkolna

          9

          Czyż Agnieszka

          wychowawca klasy 0A, edukacja wczesnoszkolna

          10

          Dutkowska - Sztyk Marta

          pedagog szkolny

          11

          Dworak Agnieszka

          geografia

          12

          Dybiżbański Marek

          nauczyciel świetlicy

          13

          Gac Iwona

          wychowawca klasy 8D, WDŻ, historia

          14

          Gajewska Anna

          wychowawca klasy 7B,

          15

          Gałązka Piotr

          religia

          16

          Gil Ochoa Oscar

           

          17

          Gontarska Agnieszka

          nauczyciel świetlicy

          18

          Górska Izabela

          nauczyciel świetlicy

          19

          Gwardencka – Urbańska Ewa

          wychowawca klasy 6B, informatyka

          20

          Hołody Joanna

          nauczyciel wspomagający

          21

          Jachimowicz - Karoń Iwona

          wychowawca klasy 8C, j.polski

          22

          Jagodowska Ewa

          wychowawca klasy 4A, j.polski, etyka

          23

          Jankowska Joanna

          kierownik świetlicy

          24

          Jarmuła Jadwiga

          fizyka

          25

          Kalinowski Maciej

          wychowawca klasy 5B, technika, plastyka

          26

          Kanabus Agnieszka

          wychowawca klasy 7A,

          27

          Kęcka Ewa

          nauczyciel świetlicy

          28

          Komisaruk Marta

          przyroda, biologia

          29

          Kowalczyk Ewa

          informatyka

          30

          Kowalik Sebastian

          wychowanie fizyczne

          31

          Krawczyk Ewa

           

          32

          Krezymon Wioletta

           

          33

          Kustosz Angelika

          nauczyciel świetlicy, nauczyciel wspomagający

          34

          Lewandowska Agnieszka

          wychowawca klasy 4C, wychowanie fizyczne

          35

          Łukaszewicz - Pomianowska Małgorzata

          matematyka

          36

          Maciejak Justyna

          psycholog szkolny

          37

          Maciejewska Bożena

          reedukator

          38

          Marchán Pérez Santiago

           

          39

          Martyniuk Magdalena

          j. angielski

          40

          Matuszewski Krystian

          etyka

          41

          Mączka Katarzyna

          wychowawca klasy 8E, j. angielski

          42

          Mek Olga

          wychowawca klasy 4B, muzyka

          43

          Murmyło Nina

          j. angielski

          44

          Nykiel Anna

          nauczyciel świetlicy

          45

          Pająk Anna

          biblioteka

          46

          Partak Małgorzata

          wychowawca klasy 2A, edukacja wczesnoszkolna

          47

          Paszczyk Bożena

          wychowawca klasy 6A, j.polski

          48

          Pierścieniak Ewa

          wychowawca klasy 1A, edukacja wczesnoszkolna

          49

          Pietrzak Katarzyna

          wychowawanie fizyczne, EDB

          50

          Reks - Granat Ewa

          wychowawca klasy 8B

          51

          ks. Ruciński Marek

          religia

          52

          Rudzka Małgorzata

          nauczyciel świetlicy

          53

          Sendyka Rafał

          wychowawca klasy 7C,

          54

          Siwiec Beata

          wychowawca klasy 8A, chemia

          55

          Skelton Sarah

          historia, historia i społeczeństwo

          56

          Sobczyńska Dorota

           

          57

          Stańczak Anna

          wychowawca klasy 2B, edukacja wczesnoszkolna

          58

          Stańczak Anna Daniela

          doradca edukacyjno - zawodowy

          59

          Stobnicka Weronika

          matematyka

          60

          Strojnowska Dorota

          pedagog szkolny

          61

          Szewczyk Mariusz

          religia, WOS

          62

          Warszawik Wioletta

          wychowawca klasy 5A, matematyka

          63

          Wasilewska Teresa

          wychowawca klasy 0A, edukacja wczesnoszkolna

          64

          Wasserman Danuta

          logopeda

          65

          Wiączek Justyna

          wychowawca klasy 7D, j. angielski

          66

          Wielgosz Monika

           

          67

          Wojtaś Elżbieta

          biologia

          68

          Wolska Izabela

          psycholog szkolny, doradca edukacyjno - zawodowy

          69

          Zborowska Elżbieta

          wychowawca klasy 1B, edukacja wczesnoszkolna

          70

          Zientarska Monika