• Uprzejmie informujemy, że od roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 157 im. Adama Mickiewicza nie prowadzimy rekrutacji do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 .

Stosowną uchwałę Rady m.st. Warszawy oraz zawiadomienie o podjęciu uchwały znajdą Państwo poniżej:

Uchwała

Zawiadomienie

• Oddział przedszkolny funkcjonuje w godz.: 7:30 - 16:30.

Sale dla oddziału przedszkolnego są wyposażone w sprzęt multimedialny, mają wydzieloną część rekreacyjną oraz miejsce do nauki

Posiłki są przygotowywane na miejscu przez ajenta. Dzieci z oddziałów przedszkolnych mają możliwość jedzenia trzech posiłków dziennie - śniadanie, obiad i podwieczorek (płatne u ajenta).

W oddziale przedszkolnym oprócz zajęć obowiązkowych są prowadzone zajęcia dodatkowe m.in. język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna.

Dla najmłodszych dzieci jest wydzielony plac zabaw na świeżym powietrzu.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych korzystają również z sali rekreacyjnej.

Wszystkie klasy młodsze mają zagwarantowaną opiekę logopedyczną i psychologiczną. W szkole pracuje pedagog szkolny, na którego pomoc zarówno dzieci jak i rodzice zawsze mogą liczyć.

• Informacje na temat rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdą Państwo na stronie Urzędu m.st. Warszawy: https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola