Aktualności Prezydium Regulamin Kontakt Rozliczenie 1 % dla szkoły

Aktualności

To konkursowy projekt boiska w ramach budżetu partycypacyjnego. Jego autorem jest Pan Maciej Kalinowski – nauczyciel techniki w naszej Szkole. Za pomoc w realizacji bardzo dziękujemy wink

Z funduszu Rady Rodziców sfinansowaliśmy ostatnio:

- słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci w szkole na Mikołajki

- talerzyki, kubeczki, sztućce, serwetki,  soki i inne niezbędne rzeczy, by Szkolny Kiermasz Świąteczny wypadł jak najlepiej.

Nasze cele:

NOWE BOISKO SZKOLNE

Jak to zrobić? Chcemy raz jeszcze zawalczyć o środki z budżetu partycypacyjnego. Żeby się udało, musimy już działać. Rozkręcamy więc akcję „Boisko dla szkoły 157”. Szczegóły znajdą Państwo na stronie WWW szkoły, również w zakładce Rada Rodziców. Będzie tam też harmonogram działań i dalsze pomysły.

PIKNIK SZKOLNY

Niedługo nasza szkoła będzie obchodziła 60 – lecie istnienia. Z tej okazji odbędzie się PIKNIK SZKOLNY. Chcemy, razem z nauczycielami, uczynić z tego dnia głośne wydarzenie.  To doskonały pretekst do wypromowania nie tylko samej placówki, ale też akcji „Boisko dla szkoły 157”. Zbieramy więc pomysły na akcje i atrakcje, które w ciekawy sposób ubarwiłyby ten dzień. Wszelkie propozycje mile widziane. Zależy nam na efekcie WOW ;-)

Aktualności

• Szkoła Podstawowa nr 157 w Warszawie