• SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY!

Już 18 - 19 grudnia 2017 r., między godz. 14.30 a 17.30, będą mieli Państwo okazję poczuć prawdziwą magię świąt!
        Kiermasz tradycyjnie odbędzie się tuż przed zimową przerwą świąteczną.
        W ubiegłym roku udało nam się zebrać przy tej okazji ponad 2,6 tys. zł. Pieniądze zostaną w całości przeznaczone na zakup szafek szkolnych dla uczniów. Staną one w szatni, którą do końca przyszłego roku szkolnego czeka gruntowny remont.
        W tym roku mamy dwa kiermaszowe cele. Po pierwsze - trampolina sensoryczna, która pomoże w rehabilitacji uczniów naszej szkoły. Po drugie - piknik. Zeszłoroczna zabawami z grillem i innymi atrakcjami była bardzo udana. Chcemy, by z każdą kolejną edycją stawała się coraz barwniejszą okazją do wspólnych spotkań. Na to jednak potrzebne są środki...

ANKIETY STOŁÓWKOWA WYNIKI

13 listopada 2017r. podczas zebrań klasowych z rodzicami została przeprowadzona ankieta dotycząca stołowki. W tym samym tygodniu ankietę wypełniali również uczniowie.

Aby zapoznać się z wynikami ankiety kliknij TUTAJ