SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2023/2024
W październiku 2023 r. w budynku Tyniecka wybrano Samorząd Uczniowski w składzie: Przewodniczący: Olivier (7c), Wiceprzewodnicząca: Maja (8b), Członek Samorządu: Elżbieta (7c).
Fotoreportaż z wyborów znajdziecie w naszych mediach społecznościowych.
Opiekunką Samorządu w budynku Tyniecka jest pani Liliana Chwistek.
SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2022/2023
W październiku w budynku Tyniecka wybrano Samorząd Uczniowski w składzie: Przewodniczący Edward (8b), Wiceprzewodnicząca - Michalina (8c), Członek Samorządu - Magdalena (8a).
Fotoreportaż z wyborów znajdziecie w naszych mediach społecznościowych.
Opiekunem Samorządu w budynku Tyniecka jest pan Piotr Gałązka.
NOWE SAMORZĄDY UCZNIOWSKIE 2021/2022
W październiku na Kazimierzowskiej i na Tynieckiej odbyły się wybory do samorządów uczniowskich.
W budynku Kazimierzowska na rok 2021/2022 do Samorządu Uczniowskiego wybrani zostali: Paweł (5b), Magdalena (5b), Julia (5a) i Zuzanna (5a). Na tegorocznych opiekunów Samorządu uczniowie budynku Kazimierzowska wybrali panią Joannę Kowalską i pana Konrada Tomczyka.
Fotoreportaż z wyborów znajdziecie na naszym Instagramie.
W budynku Tyniecka wybrano Samorząd Uczniowski w składzie: Przewodnicząca - Pola (8b), Wiceprzewodnicząca - Michalina (7c), Członek Samorządu - Klaudia (8a). Opiekunem Samorządu w budynku Tyniecka jest pan Piotr Gałązka.
ROK SZKOLNY 2020/2021
KONKURS WALENTYNKOWY 2021Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu walentynkowego.
I miejsce Kinga Brodzińska 7b
II miejsce ex aequo Stella Marczuk 6d i Aleksandra Safaryn 8d
III Nikita Tereszczyńska 7d
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy zaangażowania.
Zdjęcia zwycięskich prac zostaną opublikowane na stronie szkoły.
Samorząd Szkolny
WYBORY 2020/2021
30 września odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie odbyło się na czwartej lekcji. Wzięli w nim udział wszyscy obecni uczniowie klas 4-6.
W pozytywnej atmosferze wybraliśmy sześć osób.
13 października nastapiło ogłoszenie wyników.
W skład samorządu uczniowskiego weszli:
Rayana Elsanova,
Julia Malesa,
Inga Pawliczuk,
Oskar Pyzel,
Justyna Rozum
oraz Wiktoria Zavodni.
Kandydaci zaprezentowali swoje pomysły na plakatach wyborczych.