• Aktualności

•                                                                                                                                             Warszawa, 27.06.2012r.

Witam!

W czwartek 28 czerwca kończymy nasze wspólne zqjęcia. Porozmawiamy o wakacyjnych planach. Zaśpiewamy ulubione piosenki. Będziemy sprzątali szafki. Proszę, aby uczniowie przynieśli siatki.

- Rodziców, którzy nie byli obecni na zebraniu 18 czerwca, zapraszam na spotkanie w czasie konsultacji. Będzieci Państwo mogli obejrzeć sprawdzian roczny swojego dziecka.

- Zwracamy się z prośbą o dokonanie zaległych wpłat na fundusz klasowy. Z funduszu tego musimy opłacić rachunki za wodę.

ZAPRASZAM 29 CZERWCA O GODZ. 10.00 DO SALI GIMNASTYCZNEJ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO. PO WSPÓLNEJ UROCZYSTOŚCI  SPOTKAMY SIĘ W SALI 56.

DO ZOBACZENIA.

Pozdrawiam. K. Chyla