• Zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie

• Do końca tygodnia (tj. do 4 marca) w naszej szkole trwa zbiórka na rzecz pomocy Ukrainie (w obu budynkach - na ul. Kazimierzowskiej i na ul. Tynieckiej).

Wszystkie osoby, które chcą dobrowolnie wesprzeć ofiary wojny proszone są o przynoszenie takich rzeczy jak:

- produkty z długą datą ważności (konserwy, zupy instant, makarony, mąka, kasza, ryż),

- chusteczki, pieluchy, ręczniki papierowe, żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki, pasty do zębów,

- mleko w proszku,

- kawa, herbata, słodycze, batony energetyczne,

- ubrania, buty, czapki, koce, śpiwory.

W budynku Kazimierzowska produkty przynosimy do nauczyciela WF, pana Marka Chadaja.

W budynku Tyniecka produkty przynosimy do nauczycieli WF.

Łukasz Adamczuk

• Rekrutacja do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023

• Zapraszamy do nauki w budynku przy ul. Kazimierzowskiej 16,
            który przeznaczony jest dla uczniów z klas I – V oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.

Informacje dotyczące rekrutacji znajdą Państwo tutaj.

Spotkanie online z Dyrektorem Szkoły odbędzie się w aplikacji Teams.

Link do strony i termin spotkania podamy niebawem, a teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego szkołę.

Film (link)

• "Nauczyciele szyją dla WOŚP" - podsumowanie

• Z inicjatywy dwóch wspaniałych nauczycielek Marty Florkiewicz Borkowskiej oraz Weroniki Kandulskiej powstała niesamowita ogólnopolska akcja "Nauczyciele szyją dla WOŚP". Z naszej szkoły 2 nauczycielki (wraz z córką jednej z nich) przyłączyły się do akcji i takie oto wspaniałe stwory powstały.

Na nasze oryginalne poduchy poszło 5 kg wypełnienia!!! Kosmitek, Panna Migotka i Frida to giganty, które mogą służyć jako poduszki lub po prostu można się do nich przytulić. Licytacja odbywała się na allegro charytatywni, emocji było sporo! I ku naszemu ogromnemu zdziwieniu i też ogromnej radości i wzruszeniu, stworki wylicytowali rodzice z klasy 2a, 6a i 7c. Wszystkie pieniądze z licytacji stworków zostały przekazane na WOŚP.

Dziękujemy za udział w zwariowanej nauczycielskiej akcji i sukces podczas licytacji jedynego i niepowtarzalnego Pożeracza Smutków Giganta.

Dziękujemy za wytrwałość, zaangażowanie, walkę do samego końca i przede wszystkim za piękną gotowość do pomocy innym i potrzebę czynienia dobra. Niech Pożeracz pożera co powinien!

Liliana Chwistek