• Zebranie z Rodzicami rozpoczynające rok szkolny 2019/2020

• Szanowni Rodzice!
            9 września (poniedziałek) w budynku na ul. Kazimierzowskiej 16 dla klas 0 - V, VIa, VIb i VIIId odbędą się zebrania rozpoczynające nowy rok szkolny. Zebrania zaczynamy o godz.: 17:30.
            12 września (czwartek) w budynku na ul. Tynieckiej 25 zebrania dla klas VIc, VII, VIIIa, VIIIb i VIIIc rozpoczynają się w godz.: 17:00 - 17:30.
            Do zobaczenia! :)

• Pierwsza wycieczka za nami!

• Klasa 2a wybrała się dnia 5 września do Łazienek Królewskich,gdzie w ramach programu Kultura Dostępna wzięła udział w bezpłatnych zajęciach edukacyjnych pt. "Ogród Łazienkowski".

Dowiedzieliśmy się jakie tajemnice skrywają ogrody i pałace letniej rezydencji Stanisława Augusta. Uczestnicy zajęć zaopatrzeni w mapy i lornetki wyruszyli na wyprawę, podczas której odkryli tajemnice łazienkowskich ogrodów.

• Powitaliśmy nowy rok szkolny!

• 2 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przygotowane przez uczniów klas 2a i 2b pod przewodnictwem pań Ewy Pierścieniak i Elżbiety Zborowskiej.

Nasi nowi Uczniowie przyszli wypoczęci, uśmiechnięci i gotowi do nauki w nowym roku!

Pani Dyrektor Ewa Kowalczyk powitała wszystkich uczniów i oficjalnie otworzyła NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020!

Życzymy wszystkim, aby ten rok szkolny był rokiem niezapomnianych przygód, ale również wielu sukcesów edukacyjnych! A za naszych nowych Uczniów trzymamy mocno kciuki!