• LATO W MIEŚCIE 2018

• „Lato w Mieście 2018” w Dzielnicy Mokotów odbędzie się w terminie od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. Regulamin programu oraz szczegóły dotyczące zapisów podamy w późniejszym terminie.

W wakacyjnych placówkach edukacyjnych uczniowie w wieku od 7 lat (warunkiem jest posiadanie legitymacji szkolnej, w programie mogą brać udział dzieci sześcioletnie będące uczniami klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018) będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych oraz rozrywkowych przygotowanych przez wychowawców.

Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą również korzystały z dzielnicowej i miejskiej oferty imprez i zajęć. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Opłata za posiłki, którą ponoszą rodzice/prawni opiekunowie będzie wynosiła 7,00 zł dziennie.

Lato w Mieście 2018 r. w Dzielnicy Mokotów

Źródło: http://www.mokotow.waw.pl/strona-2334-program_lato_w_miescie_2018.html